myarchitect.co.il

בית משותף: מהו? סקירה של החוקים והתקנות של בתים משותפים

בית משותף הוא כל בניין שיש בו שתי דירות ויותר, בין אם אלו דירות למגורים ובין אם דירות לעסק. את הרישום יש לבצע בפנקס הבתים המשותפים בלשכת המפקח על רישום מקרקעין. בפקס הבתים המשותפים הדירות עצמן רשומות באופן עצמאי כאשר ישנם גם חללים משותפים כמו למשל המעלית, חדר המדרגות, הלובי, הגג ועוד, אלו לרוב..


מוועד בית מתוחכם ועד דיירים מודעים- המהפכה בעיצומה

מוועד בית מתוחכם ועד דיירים מודעים- המהפכה בעיצומה אם אתם קוראים שורות אלו, קרוב לודאי שאתם מכהנים בתפקיד כזה או אחר בוועד הבית או שהנושא נוגע אליכם כדיירים. בכל מקרה, הגעתם לכתבה הנכונה. כחברים בוועד הבית  סביר להניח שמאד יעניין אותכם לגלות כיצד הגבייה יכולה להפוך לפשוטה יותר- הרבה יותר, איך הקשר עם הדיירים ונותני השירותים יכול להפוך..


לימודי אדריכלות בישראל – המדריך למתעניינים

החיבור בין נפש אומן ויצירתיות מתפרצת, לצד חיבור למקצועות המדע, הלוגיקה  והשפעת הפיזיקה על תחום הבינוי, ההולך ומתקדם לאורך השנים, מביא צעירים רבים אל הפקולטה הנחשקת והיוקרתית ללימודי אדריכלות. ההשפעה של טרנדים על עולם האדריכלות ושילובם באקדמיה תכנון ובניית מבנים הם מהמקצועות העתיקים בעולם,..


חמישה צעדים לעיצוב בית החלומות שלכם

בשעה טובה ומוצלחת סיימתם לבנות את הבית שלכם בשיטה החדשנית של בניה קלה. כעת, לאחר שאתם נהנים מארבעת הקירות שלכם, אתם מרגישים כי הגיע הרגע לעשות צעד נוסף על מנת להפוך את הבית שלכם לבית שתמיד רציתם שיהיה לכם: לעצב אותו. לא מעטים אלו שלא בטוחים איך מתחילים את מלאכת העיצוב, ובעיקר מרגישים מבולבלים...


אייכבאום אדריכלות – מתכנון לביצוע

אייכבאום אדריכלים ממוקמים בהרצליה אבל נותנים שירות בכל אזור המרכז ואף מעבר לו. אחד המאפיינים היחודיים של המשרד הינו השירות הכולל שמוצע ללקוחות – גם שירות אדריכלי בתכנון ויצירתיות וגם שירות הנדסי לביצוע נכון ומקצועי. יקי אייכבאום ואביו עם אדריכל ומהנדס, שתכננו, בנו ופיקחו על מאות פרוייקטים..


טיפים לתכנון מטבחים מעוצבים בהתאמה אישית

טיפים לתכנון מטבחים מעוצבים בהתאמה אישית אנו מבלים לא מעט שעות במטבח: בין אם בבישול, בין אם בארוחות עצמן ולעתים אפילו כחלק מאירוח חברים קרובים או בני משפחה רחוקים. המטבח משרת אותנו שעות רבות במהלך היום, וככזה עליו לספק לנו את המרחב המתאים ומענה נכון לצרכים הקיימים. איך מתכנים מטבחים מעוצבים בהתאמה אישית, כך שיתאימו בדיוק לצרכים? הנה כמה..


ויטראז' ישראלי - סטודיו ויטרן

ויטראז' ישראלי - סטודיו ויטרן ויטארז' היא אומנות שבה מחברים חתיכות זכוכית, בטכניקות שונות, לכדי יצירה צבעונית ומלאה שמשולבת בחלונות, דלתות או כל מקום בו האור יכול להאיר דרכה ולהפוך את המקום כולו לקסום. הויטארז'ים עיטרו בעבר בתי תפילה או מבני ציבור. בתי כנסת מפוארים בישראל ובעולם מעוטרים בויטראזים מדהימים שמייצרים..


סורגים שקופים - המלצות שלנו ומענה על שאלות

סורגים שקופים - המלצות שלנו ומענה על שאלות סורגים שקופים?? מה? מי? - כן כן, בשנים האחרונות כולם רוצים סורגים שקופים. אז כתבנו מאמר מקיף שיעזור לכם לעשות קצת סדר בתחום. נתחיל מהסורגים הרגילים - במשך שנים רבות (מאות תכלס), אנשים השתמשו בברזל לצורך בניית סורגים. עם הזמן זה הפך גם לפלדה וסגסוגות אחרות. אבל הבסיס של רוב הסורגים שהיו מותקנים..


הכירו את שירלי קמחי – מנהלת הפורום שלנו

הכירו את שירלי קמחי – מנהלת הפורום שלנו שירלי קמחי, הינה בעלת משרד האדריכלות והעיצוב "קמחי אדריכלות ועיצוב". קמחי הינה בעלת ניסיון של מעל ל-13 שנה, במהלכם לקחה חלק בתכנון מגוון רחב פרויקטים אדריכליים ברמת מורכבות שונה. ספרי על עצמך - מדוע החלטת לעסוק בתחום האדריכלות/ עיצוב פנים: מאז ילדותי חלמתי להיות אדריכלית ובשנת 2012..


עיצוב פנים בשלושה צבעים

עיצוב פנים בשלושה צבעים תמיד לימדו אותנו שהחיים הם לא רק שחור ולבן. הפרויקט של משפחת לוטרינגר ברעננה מלמד שדווקא בעיצוב הבית, השילוב ביניהם יכול להיות מאוד מוצלח ולהעניק אווירת יוקרה, בלי לוותר על תחושת התום של הצבע הלבן, כמו גם הרגשת החום והקלאסיות של הצבע השחור. כל זאת, בלי לוותר על נוחות ופרקטיקה בדירה. הדירה היתה..


האם אתה נגיש ללקוחות שלך

האם אתה נגיש ללקוחות שלך לפי נתוני הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה, נכון לשנת 2013, כ 18% מכלל האוכלוסייה במדינת ישראל מוגדרים כבעלי מוגבלות על סוגיה השונים: פיסית, חושית או נפשית, אשר נגרמה מסיבות שונות, החל מלידה, תאונות, מחלות וזקנה כמובן.   מאחר שאנו מדברים על עסקים זאת אומרת שיתכן שאנו מפספסים..


הום סטיילינג – רענון סגנון החיים בדירה

הום סטיילינג – רענון סגנון החיים בדירה הום סטיילינג מאפשר לכם לרענן את עיצוב הבית ולשדרגו פלאים בזמן מהיר יחסית ובתקציב מינימאלי ולא גבוה בכלל   בתי אב רבים כיום בישראל עושים שימוש עם עיצוב פנים מודרני או אחר בזמן קניית דירה חדשה ולפני כניסה אליה או לאחר שיפוץ. מדובר בתחום מאוד מפותח ואשר מתחדש מידי תקופה ומציג טרנדים שונים..


צילום אדריכלות – צילום עצמאי כמו המקצוענים

צילום אדריכלות – צילום עצמאי כמו המקצוענים אומרים כי תמונה אחת שווה אלף מילים אך במקרה של צילום אדריכלות מקצועי אשר משדר יופי, יוקרה ורוגע אין מספיק מילים לתאר את התחושה הנוכחית   צילום אדריכלות הינו אחד מסוגי הצילומים הנפוצים ביותר בארץ ובעולם והוא בא על-מנת להעביר תחושה ומהות מסויימת של בניין, מבנה, מקום מסויים אם פרטי או ציבורי..


קרן מזור מציגה עיצוב פנים של דירת מגורים ביפו

קרן מזור  מציגה עיצוב פנים של דירת מגורים ביפו קרן מזור, מנהלת הפורום שלנו, מציגה עיצוב פנים של פרויקט דירת מגורים קטנה ביפו, כפי שתראו בכתבה, כשהעיצוב יפה, אין משמעות לגודל דירת מגורים קטנה בפרוייקט ביפו, סמוך לשוק הפשפשים, נקנתה לשימוש פרטי של הדיירת ממש לפני איכלוס הפרוייקט. על כן ההתערבות בדירה הייתה בריהוט, בבחירת הצבעים, בתכנון..


זוהר בן לביא - עיצוב פנים של בית אנדרו

זוהר בן לביא - עיצוב פנים של בית אנדרו זהר בן לביא, ערך בשנה האחרונה פרויקט ייחודי של עיצוב מחדש של בית אנדרו בראשון לציון , אתם מוזמנים לראות איך זה נראה לפני ואחרי בית אנדרו בראשון לציון הוא ביתם של 24 דיירים עם מוגבלות שכלית המוגדרת כקלה עד בינונית.במשך שנים היה לבית אנדרו מראה מוסדי חיוור, אך פרויקט שיזם המשרד לעיצוב..


מדריך אדריכלים מציג - חוזרים הביתה

מדריך אדריכלים מציג - חוזרים הביתה לאחר שהוכחנו לעצמינו שאנחנו יכולים להגיע הכי רחוק, הכי מהר, הכי טוב, הגיע הזמן לחזור לשורשים, לחזור למהות הקיומית בתקופה האחרונה אנחנו עדים לטרנד שצובר תאוצה רבה כבר מספר שנים והשנה ככל הנראה יפרוץ עוד סכר. אני קוראת לו טרנד החזרה הביתה. חזרה לבסיס, הן מבחינת החומר, הצורה, הרעיון, הצבע..


בואו להכיר את זהר בן לביא, מנהל הפורום שלנו

בואו להכיר את זהר בן לביא, מנהל הפורום שלנו את תחושת הסיפוק של זהר בן לביא קל למדוד כשמדובר בפרוייקטים שקרובים לליבו, כנסו ותגלו עד כמה הוא אוהב את מה שהוא עושה באיזה גיל החלטת להיות אדריכל ולמה? האם אתה זוכר משהו ספציפי שהרשים אותך בתחום זה בתור ילד? מאז היותי ילד הייתי מדמיין רושם וממציא כל מיני אובייקטים בחלק האחורי במחברות..


בואו להכיר את קרן מזור - מנהלת הפורום שלנו

בואו להכיר את קרן מזור - מנהלת הפורום שלנו קרן מזור רצתה מילדותה להיות אדריכלית, ואחרי שהיא הגשימה את חלומה, היא עכשיו גם מנהלת הפורום שלנו. עכשיו זה זמן טוב להכיר אותה. באיזה גיל החלטת להיות אדריכלית פנים ולמה? האם את זוכרת משהו ספציפי שהרשים אותך בתחום זה בתור ילדה? מאז ומתמיד אהבתי עיצוב פנים, אבל הכיוון התבהר בימי התיכון...


אדריכלות נוף – טרנדים ב-2016

אדריכלות נוף – טרנדים ב-2016 אנחנו אוהבים ללבוש את הבגדים הכי מעודכנים, להסתפר בתספורות הכי מעודכנות ולנעול את הנעליים הכי טרנדיות. אז למה שהגינה שלנו לא תהיה מעודכנת גם היא? תחום אדריכלות נוף הוא תחום שרק הולך ומתפתח בשנים האחרונות, בארץ ובכלל. כיום, גינות פרטיות וציבוריות עוברות תהליכים של התאמתן לנוף המקומי, תוך שימוש..


חישוב כמויות – איך מחשבים עלות של פרוייקט

חישוב כמויות – איך מחשבים עלות של פרוייקט רוב המאמרים באתר אדריכל שלי עוסקים בהיבטים שונים של בנייה ועיצוב, עכשיו הזמן לבדוק, כיצד מחשבים כמה עולה לנו לבנות ולעצב. אנחנו מזמינים אותכם לקרוא מה זה חישוב כמויות לפני שאתם מזמינים חשב לפרויקט שלכם.   לא מעט אדריכלים טענו בפנינו לא פעם, שהצד הפחות נעים של המקצוע הוא הצד של חישוב כמויות,..


קהילת אדריכלים - בואו הצטרפו
Copyright © 2019 myarchitect.co.il כל הזכויות שמורות
אתר אדריכל שלי מציע אדריכלים ומעצבי פנים, ברחבי הארץ - לכל פרוייקט, מכל סוג.
מחפשים אדריכלים מומלצים? השאירו פרטים וקבלו את הטובים ביותר
אנחנו עובדים עם אדריכלים אמינים ומקצועיים בישראל - השאירו פרטים ונדאג שתעבדו הטובים ביותר

שם מלא:
טלפון:
אימייל:
יישוב:
אנחנו לא נשלח אליך SPAM לאימייל, המספר יעבור לספקים מומלצים בלבד!