myarchitect.co.il

עיצוב מטבחים - טיפים לעיצוב פונקציונאלי

עיצוב מטבחים - טיפים לעיצוב פונקציונאלי בניגוד למטבחים הקטנים והצנועים של פעם, כיום אדריכלים מעצבים מטבחים עם דגש אסתטי עצום שהופך את המטבח לפנינה עיצובית בבית, שלא פעם מרשימה יותר מהסלון. המטבח הוא אחד המרחבים הפעילים בבית ולהבדיל משאר החדרים קיים שימוש נרחב ואינטנסיבי באביזרים והכלים הקיימים בו.   בהקשר הזה - ניתן להגיד..


אדריכל שלי מציע - מגזינים של עיצוב פנים

אדריכל שלי מציע - מגזינים של עיצוב פנים רכשתם דירה? משפצים לעומק? שוקלים להזמין שירותי אדריכלות פנים? אולי תשקלו להתחיל מרכישת כמה מגזינים בנושא בכל המקרים הללו כדאי מאוד לקבל מושג בסיסי לגבי המתרחש בעולם העיצוב, והדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא דרך מגזיני עיצוב פנים אבל שכרנו מעצב... לא, לא מדובר בתחליף..


קבלני איטום - הצד האחר של עיצוב הבית

עד כה עסקנו בעיצוב, אך כפי ששמתם לב האתר מתעסק בעוד נושאים, אחד מהם הוא איטום ובידוד הבית קבלן איטום מקבל כמות פניות גבוהה פי שלושה במהלך שלושת חודשי החורף הראשונים (מאמצע נובמבר ועד אמצע פבואר) מאשר במשך כל שאר השנה יחד. כך מנתונים שמסרו לנו כמה וכמה קבלנים בתחום. העובדה הזו היא..


מדריך למוזיאונים של אדריכלות ועיצוב בישראל

מוזיאון העיצוב בחולון שנפתח לפני שנתיים נחשב לבשורה הגדולה בתחום המוזיאונים של העיצוב והאדריכלות בישראל. כפי שנראה מיד, הוא לא היחידי   תהיה זו הגזמה לומר שישראל היא ארץ של מוזיאונים, למרות שכמה מהם מושכים עשרות אלפי מבקרים מדי שנה, הן מישראל והן מהעולם כולו. לצערנו, מעטים מהם עוסקים..


מודלים - לדמיין את הבית מול המסך

תכנון לטווח רחוק אפיין את מקצוע האדריכלות מראשיתו. בשלושת העשורים האחרונים הדמיות מחשב לא רק סייעו בידי אדריכלים לחסוך זמן ולהגיע לתוצאות טובות יותר בזמן קצר, אלא גם אפשרו את שיתופם של הלקוחות בתהליכי בניית מודלים ההתקדמות בתחום של הדמיות מחשב עבור אדריכלים לא נופלת מהקצב המטאורי בו מתפתחת חומרה..


הכירו את דנה שקד מעצבת הפנים

הכירו את דנה שקד מעצבת הפנים דנה שקד נולדה אל תוך התחום של האדריכלות, אך רק בטיול לאוסטרליה היא הבינה שהיא רוצה להיות מעצבת פנים באיזה גיל החלטת להיות אדריכלית ולמה? האם את זוכרת משהו ספציפי שהרשים אותך בתחום זה בתור ילדה?   כבת לאמא שרטטת ואבא מהנדס, אני מניחה שדי נולדתי לתחום הזה. בשבתות הייתי מציירת על תכניות..


ספרי אדריכלות - הספרים המומלצים בשוק

לצד תוכניות טלוויזיה על אדריכלות, אנו חווים גם פריחה בתחום של ספרי אדריכלות. במאמר זה נתייחס לכמה מהספרים המבוקשים בתחום   מעט באיחור, יש שיאמרו באיחור של עשרות שנים, הגיעו גם לישראל בעשור האחרון הז'אנר של ספרי אדריכלות ועיצוב. לצד מגזינים שונים של עיצוב פנים, מדורי אדריכלות..


בנייה כפרית - מי אמר שהעיר היא לא כפר?

בנייה כפרית -  מי אמר שהעיר היא לא כפר? בספרי ילדים, כאשר רוצים לצייר בית, לרוב הוא יהיה בנוי מלבנים גדולות ועם גג רעפים אדום – עבור רבים, אידאל הבית הוא בית בכפר. כיום, ניתן להשיג את מראה הבית הכפרי גם בעיר   למרות המעבר המתמיד של ישראלים אל בניינים עתירי קומות ושכונות עמוסות במגדלים, עדיין רבים מעדיפים לפנות לאדריכלים..


אדריכלות כסממן של תקופה

אדריכלות היא איננה רק אומנות הבנייה. אדריכלות מכילה בתוכה מושגים חברתיים, כלכליים, פוליטיים שמבטאים את רוח התקופה כאשר היסטוריונים בוחנים תקופה בחייה של אומה, בין היתר הם בוחנים את אופי הבנייה באותן שנים, מתוך הכרה שהסתכלות על אדריכלות כתכנון ועיצוב בלבד היא נקודת מבט פשטנית, שכן מבנה ערים..


עיצוב סלון - הפונקציונליות של התחושה הביתית

עיצוב סלון - הפונקציונליות של התחושה הביתית על פי מומחים בענף הריהוט, בשנות השבעים והשמונים היה נהוג להחליף סלון רק לאחר 10-15 שנים. כיום, עם היצע האפשרויות ומגוון המחירים, לא חיים לאורך זמן עם ריהוט הסלון הותיק, והתחלופה היא מהירה בהרבה התפיסה המסורתית שסלון כולל בתוכו פינה לטלוויזיה וסט ספות המביטות זו אל זו ואל הטלוויזיה, הולכת ומשתנה...


עיצוב חדרי ילדים - איך מעצבים ילדות באמצעות עיצוב חדר

עיצוב חדרי ילדים - איך מעצבים ילדות באמצעות עיצוב חדר יש שני סוגי הורים, כאלה שדואגים שחדר הילדים יעוצב כמו חדר במוזיאון במטרה לחנך את הילד לשמור על הסדר, וכאלה שמעצבים את החדר של הילדים שלהם, בדיוק כמו שחדר ילדים אמור להיראות. איזה סוג הורים אתם? על פי העלון הנודע של אדריכלות פנים, ABITARE האיטלקי, עיצוב חדרי ילדים נשען על שלושה אבות מזון:..


עיצוב מטבחים קטנים - זה לא השטח שקובע את הטעם

עיצוב מטבחים קטנים - זה לא השטח שקובע את הטעם גם אם השטח הייעודי למטבח בדירתכם קטן, טרנדים חדשניים בעיצוב יאפשרו לכם להנות ממטבח בעל שטחי אחסון חכמים, טריקים לחסכון במקום ואשליה של מרחבים   עיצוב מטבחים קטנים דורש לקחת בחשבון את סדר העדיפויות של הדיירים בבית מכיוון שהוא איננו מתייחס אך ורק לעיצוב המטבח נטו, אלא גם לגודל מוגבל שבו..


גינה אקולוגית - ליהנות מגינה יפה עם מצפון שקט

גינה אקולוגית - ליהנות מגינה יפה עם מצפון שקט אנחנו לא צריכים להיות גננים כדי לגדל גינה וגם לא צריכים להיות "ירוקים" כדי לשמור על הסביבה בעידן בו אנו חיים, מרבית הפירות והירקות הזמינים לרכישה במרכולים עשירים בחומרי הדברה ומנופחים מהנדסה גנטית, אך עם זאת נעדרים טעם וערכים תזונתיים של ממש. בכל הנוגע לעשבי התיבול התמונה עגומה..


עיצוב דירות יוקרה - לגור בסטייל, לעצב בסטייל

עיצוב דירות יוקרה - לגור בסטייל, לעצב בסטייל בימים בהם מתנהל דיון ציבורי על בתים במגדלי פאר, אנחנו בוחרים להיכנס פנימה ולראות איך הם מעוצבים עיצוב פנים זכה להתפתחות רבה בשנים האחרונות, כאשר בארצות הברית לבדה מוצאים לאור יותר מ-500 ירחונים שונים המתמקצעים אך ורק בנושא של אדריכלות פנים. תת התמחות אחת של עיצוב פנים, עיצוב דירות יוקרה עוד..


יום האדריכל הבינלאומי 2011 ייערך בישראל

לראשונה יצויין יום האדריכל הבינלאומי בישראל. הקהל הישראלי מוזמן לשמוע הרצאות מפי אדריכלים בינלאומיים וישראלים ברביעי והחמישי למאי יציינו לראשונה בישראל את יום האדריכל הבינלאומי. במהלך יומיים אלו ייערכו  ילווה בכנסים, פנאלים של אנשי מקצוע, תערוכות והרצאות של אדריכלים מהארץ ומהעולם. בין..


כיצד מעצבים בית ספר

כאשר ילדינו מבלים את רוב יומם בבית ספר, היינו רוצים להאמין שהמקום לא רק בטוח ומוגן, אלא גם מעניק להם אווירה נעימה. לשם כך בית ספר צריך להיות מתוכנן ומעוצב בהתאם ילדינו מבלים בשנה קרוב ל-900 שעות בממוצע בין כותלי בית הספר. למעשה מגיל 6 עד גיל 18, הוא ביתם השני, ירצו או לא ירצו..


תכנון ערים - מההיסטוריה הרחוקה ועד ימינו

תכנון ערים - מההיסטוריה הרחוקה ועד ימינו עוד מימי קדם נהגו אדריכלים לתכנן ערים. כיום אומנם נבנות פחות ערים חדשות, אך העבודה של מתכנני ערים לא הפכה קלה יותר לאחרונה עלתה לכותרות העיר הפלשתינית המוקמת בגדה, רוואבי, מנסיבות שונות, בין היתר בזכות העובדה שמדובר בעיר הפלשתינית הראשונה שזוכה לעבודה של מתכנן ערים מקצועי. על פי התיכנון העיר..


עיצוב חללים - להפוך כל חלל ליצירה אומנותית

עיצוב חללים - להפוך כל חלל ליצירה אומנותית בעבר זה היה חלק מעיצוב פנים, כיום, שכל התהליך של עיצוב פנים הופרט והתפזר, עיצוב חללים הוא אחד הענפים הפופולאריים באדריכלות בכלל, ועיצוב פנים בפרט לעיתים אנחנו נכנסים למקום מסוים (בית של חבר, חנות מסעדה) ומתפלאים כיצד הצליחו לנצל כראוי את כל החלל הקיים בחדר ולעומת זאת אצלכם בבית יש מספיק..


לימודי אדריכלות נוף

לימודי אדריכלות נוף בעידן הירוק בו אנו חיים, לא קשה להסביר כיצד אדריכל נוף הפך לאחד המקצועות המבוקשים בתחום האדריכלות ועיצוב הסביבה אדריכלות נוף הוא תחום אקדמי יישומי, שתופס תנופה משמעותית מאוד בשנים האחרונות בישראל ובחו"ל, וכך אדריכלות נוף מייצגת בכפיפה אחת שילוב של מקצוע עם מאפיינים של ביטחון תעסוקתי..


מדריך עיצוב חנויות

מדריך עיצוב חנויות חנויות כיום אינן רק מקום בו אנו הולכים לקנות, אלא הן מקום בו יכולים לבלות שעות. זו הסיבה בגללן בעלי חנויות שמים דגש נרחב לעיצוב החנות שלהן עיצוב חנויות, כמו מרבית תחומי העיצוב האחרים, זכה לעדנה כלכלית רבה בשני העשורים האחרונים. ההבדל המשמעותי באמת אולי בין עיצוב חנויות לסוגי עיצוב אחרים הוא..


קהילת אדריכלים - בואו הצטרפו
Copyright © 2019 myarchitect.co.il כל הזכויות שמורות
אתר אדריכל שלי מציע אדריכלים ומעצבי פנים, ברחבי הארץ - לכל פרוייקט, מכל סוג.
מחפשים אדריכלים מומלצים? השאירו פרטים וקבלו את הטובים ביותר
אנחנו עובדים עם אדריכלים אמינים ומקצועיים בישראל - השאירו פרטים ונדאג שתעבדו הטובים ביותר

שם מלא:
טלפון:
אימייל:
יישוב:
אנחנו לא נשלח אליך SPAM לאימייל, המספר יעבור לספקים מומלצים בלבד!