מהנדסי בניין מומלצים בגני תקוה

» » מהנדסי בניין בגני תקוה
אם אתם רוצים הסבר על ההבדל בין מהנדס בניין לאדריכלות, תציבו זה מול זה בטיחות מול יופי, אם אתם רוצים לדעת כמה אחד הולך עם השני, תסתכלו על מסלולי הלימודים של שני מקצועות אלו

מהנדס בניין להבדיל מאדריכל לא מתעסק בעיצוב המבנה, אלא הוא דואג שהמבנה יעמוד ויהיה בטוח. במילים אחרות, בזמן שאדריכל אחראי כיצד לעצב את המבנה מבחינת המראה, המהנדס מעצב אותו מבחינה בטיחותית , בכל הרמות. ואין מה לעשות, כאשר מדובר על מבנים יופי ובטיחות הולכים ביחד, ומכאן גם ששניהם לא יכולים אחד בלי השני

אתר אדריכל שלי, מציג לכם את עולם מהנדסי בניין, מזוויות שונות. זווית ראשונה היא של המהנדסים עצמם באמצעות כרטיסי עסק מפורטים של כל מהנדס, זווית שנייה היא הזווית של המאמרים המקצועיים בתחום, הזווית השלישית היא של טופס הפנייה בו תוכלו להשאיר פרטים  וליהנות מקשר ישיר עם מהנדסי בניין.

הצג הכל >
מהנדסי בניין
רז מור

רז מור

הכרמל 10 גני תקוה 55900

שאלות ותשובות בתחום מהנדסי בניין

יש לי מתכנן שסיים את עבודתו וברצוני להחליפו במתכנן אחר , אך כעת ישנם חלוקי דעות לגבי התשלום מה אומר החוק לגבי זה

שלום רב

על פי מה שהצגת בשאלה, הרי שאם המתכנן סיים את עבודתו כנדרש עליך לשלם לו. במידה והוא עשה דברים בשונה מהחוזה שנחתם ביניכם בתחילת העבודה, הרי שיש כאן עילה מצדך לא לשלם את מלוא סכום הכסף. הכל תלוי במה שכתוב בחוזה ביניכם.

קרא עוד

ברצוני לבנות על גג בית משותף בתל אביב (הגג משוייך לדירה ורשום כך בטאבו). מה עלי לעשות?

כיוון שמדובר בשיפוץ חיצוני, היינו שיפוץ שמשפיע על קו הנוף בעיר, יש להגיש בקשת אישור בועדה העירונית לתכנון ולבניה.

לצורך זה יש להכין תוכנית עבודה מפורטת הקרויה גרמושקה (1:100) על ידי אדריכל ולהגישה לוועדה, עדיף בתוספת חוות דעת מקצועית של מהנדס בניין. שים לב שהטיפול בבקשה עלול להמשך חודשים מספר עד שנה.

קרא עוד

אילו אישורים צריך כדי לסגור מרפסת?

כל שינוי במבנה שפונה לרשות הרבים חייב באישור של אדריכל העיר וועדת הבניה העירונית. לצורך זה יש להגיש תוכנית מפורטת ואת הטופס הרלוונטי למחלקת בינוי בעיריה. שימו לב כי בגלל העומס הרב על וועדות הבניה, הטיפול בבקשה יכול להמשך מעבר לשנתים.

קרא עוד

אני מעוניינת להגביהה את החומה שמקיפה את ביתי מגובה של 1 מטר ל2 מטר האם אני צריכה רשיון לעניין? ואם אני מעוניינת להפוך את החניה של הבית לחניה מקורה מה הפרוצדורה??? תודה

 כל שינוי חיצוני או תוספת לבית (וגם כמה שינויים פנימיים כגון שינויים בצנרת משותפת של הבניין או בקונסטרוקציה של הבית) דורשים אישור עירייה. עשויות להיות דרישות שונות לצורך קבלת ההיתר באיזורים שונים. מומלץ להתעניין בעירייה המקומית לגבי הנהלים ולבדוק אופציה של עבודה מול איש מקצוע להוצאת היתרי הבנייה.

התשובה ניתנה בחסות רות פלמון מ "נגיעות של צבע" פלאפון- 054-4578132

קרא עוד
פורום אדריכלות
אדריכל יקי אייכאום

מנהל הפורום

אדריכל יקי אייכאום

יקי, אדריכל בוגר הטכניון, מפקח בנייה ובעל ניסיון עשיר בבנייה פרטית, תוספות בנייה בבנייה רוויה ועוד.

מדריך עזר לתכנון בניינים במתנה!

חברים יקרים! ​אנו שמחים להוציא את המדריך הראשון מסוגו בארץ, מדריך עזר לתכנון...

מדריך עזר חינמי לגמרי לתכנון בניינים

חברים יקרים! ​אנו שמחים להוציא את המדריך הראשון מסוגו בארץ, מדריך עזר לתכנון...

תחום האדריכלות

לפי כתבות שקראתי מסתבר שבעוד כמה שנים יהיה מחסור גדול בישראל באדריכלים ומהנדסים....