התייעצות- לימודי אדריכלות נוף

ראשי פורומים פורום אדריכלות התייעצות- לימודי אדריכלות נוף

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • תגובות
    התייעצות- לימודי אדריכלות נוף

שלום לכולם!
     אני בעלת תואר ראשון במנהל עסקים, והחלטתי לעשות הסבה, למשהו שאני אוהבת והכי חשוב לתחום שתהיה בו דרישה ושכר טוב.
    חשבתי ללמוד אדריכלות נוף, אך אני רוצה להתייעץ אתכם.
    1) האם יש דרישה למקצוע? מהו השכר הממוצע? חיפשתי במודעות דרושים ולא ראיתי כאלו לגבי אדריכלות נוף.
    2) מהו ההבדל בין תואר של מכללת אורט (הנדסאי עם אפשרות השלמה לתואר בבר אילן) לבין הטכניון בחיפה? אם סיימתי לימודים באורט, זה שונה מבחינת המעסיקים? אני יודעת שיש מעסיקים שמסתכלים בעין עקומה על מכללות מסוימות.
    חשוב לי לדעת את השורה התחתונה לגבי תעסוקה, מקום לימודים, שכר וכו', אני לא רוצה לבזבז 3 שנים על מקצוע שלא יועיל לי.
    תודה רבה, טליה

לימודים

טליה שלום
    בחירת מקצוע בכלל ואדריכלות בפרט היא בחירה חשובה שהשיקול בה אינו יכול להיות רק שכר ודרישת השוק. לטעמי לא ניתן לעסוק באדריכלות ללא אהבה ותשוקה למקצוע. העבודה דורשת לעיתים שעות של שרטוט, עמידה בלוח זמנים צפוף ודרישות רבות שעשויות לשחוק ולתסכל את מי שאינו מתאים. באתר ארכיג׳וב את יכולה לראות גם סקרי שכר וגם מודעות דרושים לתחום. לגבי בחירת המוסד הלימודי ברור שתואר בטכניון הינו בעל ערך גבוה יותר מלימודים במכללה גם מבחינת המעסיקים אבל גם מבחינת התכנים והעומק שאת תקבלי, עם זאת את כבר עשית תואר ראשון ויכול להיות שתואר הנדסאי קצר וממוקד יותר יתאים לך. 
    בהצלחה
    קרן

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
כתיבת תגובה בתור אורח באתר. כניסה לחשבון שלי
פרסום תגובה
הפרטים שלך