ריהוט לבית עם מעצב פנים

ראשי פורומים פורום אדריכלות ריהוט לבית עם מעצב פנים

• This topic has תגובה 1, משתתף 1, and was last updated לפני 11 שנים by זהר בן לביא, אדר' ומעצב פנים.
מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • תגובות
    ריהוט לבית עם מעצב פנים

היי, לאחר סיור לא קצר בחנויות גיליתי כי אביזרים לעיצוב הבית כרוכים בעלויות משמעותיות. חבל יהיה לי לרכוש בעצמי את האביזרים ולהוציא סכומי כסף גבוהים מבלי לקבל תוצאות. האם אדריכל עיצוב פנים יוכל לצאת איתי אל החנויות לבחון את האביזרים שמצאו חן בעיני? אני קצת חוששת לתת יד חופשית לאדריכל ומעדיפה להיות מעורבת בתהליך ולבחור יחד איתו את האביזרים. זה אפשרי או שאני נחשבת לקוחה נודניקית 🙂 תודה! אפרת מהוד השרון

בחירת אביזרים לבית יחד עם אדריכל/מעצב

הי אפרת

חלק מהעבודה של המעצב (אלא אם כן הוגדר אחרת בהסכם בינכם) הוא ליווי בבחירת ריהוט ואביזרים לבית , מאחר והם חלק אינטגרלי מעיצוב הבית. מעצבים טובים יודעים לכוון את הלקוח לבחירת האביזרים "הנכונים" במסגרת טעמו של הלקוח ואינם אמורים לכפות עליו אביזרים/אלמנטים שאינם לרוחו. תפקיד המעצב הוא לראות את התמונה הכוללת של הבית ולדאוג לכך שמה שראית ואהבת בחנות, יראה טוב גם אצלך בבית בהקשר לחלל שלך ובהקשר לכל האלמנטים הנמצאים בחלל. אחת הבעיות הגדולות של אנשים מן השורה היא  "למה בחנות זה נראה מצויין ודוקא אצלי בבית זה לא נראה טוב", תפקיד המעצב הוא למנוע טעויות מסוג זה.

בהצלחה

זהר

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
כתיבת תגובה בתור אורח באתר. כניסה לחשבון שלי
פרסום תגובה
הפרטים שלך