תכנון בית פרטי

ראשי פורומים פורום אדריכלות תכנון בית פרטי

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • תגובות
    תכנון בית פרטי

אנחנו לקראת הליך תכנון בית ואשתי מתעקשת לבצע את כל הנושא של תכנון עיצוב הפנים באופן עצמאי, אני קצת חושש מזה, רציתי לדעת אם זה בכלל מקובל שאנשים בלי קשר מקצועי לעיצוב מבצעים את העבודה<

עצה שלא מתחום האדריכלות

היי,

ראשית, בנייה של בית הוא פרוייקט מאוד מורכב וטעון לזוגיות ויש פה פוטנציאל נזק לא פשוט. 
    אני מבין את הדאגה שלך, אבל הייתי מפריד בין אדריכלות לעיצוב. אדריכלות שכרוכה בניסיון של חלוקת חללים, היררכיה ביניהם, זכויות בניה ותקינה מצריכה המון מקצועיות וניסיון ובזה לא הייתי משחק, ונותן לתכנון ולניסיון של האדריכל להוביל ולנסות לשכנע את שניכם. 
    עיצוב פנים, קרי צבעים, ריצוף, פרופיל חלונות ועיצוב חדר אמבטיה – כל אלו קשורים לטעם אישי ויש אפילו הרבה הגיון שמי שיחיה בבית יחליט לגביהם ולא אף אחד אחר (שאולי רק רוצה להראות משהו מיוחד\\שונה\ניסיוני בתיק העבודות). מה גם שטעויות בתחום הזה תמיד אפשר לתקן\לשנות כל כמה שנים ואפילו רצוי. 
    ואגב – יש גם לא מעט אדריכלים ומעצבים שהתפרסמו אחרי שעיצבו לעצמם וגילו שהם טובים בזה, אחרים גילו אותם ונפתחה להם קריירה חדשה. אולי אשתך תמצא איזה כישרון חבוי, וגם אם לא – זה באמת בעיקר עניין של טעם. כל עוד יש אדריכל בתמונה שיידע למתן ולרסן ולייעץ – לא הייתי דואג.

יקי

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
כתיבת תגובה בתור אורח באתר. כניסה לחשבון שלי
פרסום תגובה
הפרטים שלך