Dolga leta sem se boril sam. Potem pa sem izvedel za center in vse se je postavilo na svoje mesto. Govorim o odvajanju od alkohola pri strokovnjakih, ki res znajo pomagati. Veste, ni lahko, ampak se da premagati. In kar je najpomembneje – ni treba v bolnišnico. Vse informacije in izkušnje drugih sem podrobno pregledal na spletni strani, posodobljene podatke pa si lahko ogledate tukaj: odvajanje od alkohola [url=http://www.zdravljenjealkoholizma.com]odvajanje od alkohola[/url]. Po prvem tednu sem začutil razliko.
Če kogarkoli, ki ga imate radi ne ve, kam se obrniti – ne odlašajte. Srečno!