Že dolgo nisem vedel, kako naprej. Potem pa sem naletel na eno mesto in vse se je začelo obračati na bolje. Govorim o odvajanju od alkohola pri Dr Vorobjevu. Veste, ni lahko, ampak se da premagati. In kar je najpomembneje – ni treba v bolnišnico. Sam sem preveril celoten postopek in vse uradne informacije so na voljo na tej povezavi: odvisnost od alkohol [url=http://www.zdravljenjealkoholizma.com]odvisnost od alkohol[/url]. Meni so resnično pomagali.
Če kogarkoli, ki ga imate radi ne ve, kam se obrniti – najboljša odločitev je poklicati. Vse se da, če hočeš.