» » עיצוב פנים בשלושה צבעים

עיצוב פנים בשלושה צבעים

תמיד לימדו אותנו שהחיים הם לא רק שחור ולבן. הפרויקט של משפחת לוטרינגר ברעננה מלמד שדווקא בעיצוב הבית, השילוב ביניהם יכול להיות מאוד מוצלח ולהעניק אווירת יוקרה, בלי לוותר על תחושת התום של הצבע הלבן, כמו גם הרגשת החום והקלאסיות של הצבע השחור. כל זאת, בלי לוותר על נוחות ופרקטיקה בדירה.

הדירה היתה במקור דירת 80 מטרים שהורחבה והוגדלה לדירת 150 מטרים בת 4 חדרים. לבעלי הבית היה חשוב לשמור על הפרקטיות של הבית תוך כדי שמירה על דירה מעוצבת ואופנתית שתעשה "וואו" לאורחים.

בחלל המגורים נבחר ריהוט לבן למזנון המרחף, לשולחן ולספת ה-ר' המרכזית. השילוב של השטיח האפור-כסוף מעניק תחושת קונטרסט ושומר על הניגודיות תוך תחימת חלל המגורים. בוויטרינה המרכזית שולב וילון חשמלי (סילואט של אורגון) בעל אטימה חלקית, המאפשר כניסת אור לבית. שולחן הסלון המקורי, עוצב ונבנה במיוחד עבור הפרויקט ומורכב מ-4 קוביות נפרדות הניתנות לסידור בכל צורה שיבחרו, בין אם מדובר בסידור כשולחן ארוך קובייה לצד קובייה בזמן אירוח או בצורת ריבוע. כל קובייה ניתנת להזזה בנפרד, לכל קוביה גלגלים נסתרים , כך שהזזת הקוביות הופכת לקלה מאד.

בניגוד לעיצוב דירות קטנות, חלל המטבח שולב עם חלל המגורים וביניהם חצי אי המגדיר את אזור האוכל באופן ברור. למטבח נבחר צבע שחור וידיות ניקל בשילוב של שיש קיסר בגוון אפור . פס התאורה של המטבח בצורת ר', לאורך כל אזור העבודה במטבח ומעניקה תאורה בהירה על המשטחים הרצויים. ארבעת כיסאות הבר השחורים פונים למטבח ומאפשרים ארוחה משפחתית נעימה, ללא צורך בסידור שולחן האוכל המרכזי. 3 ספוטים גדולים הממוקמים מעל ספת הסלון ואחראים על תאורת איזור המעבר בין כסאות הבר לסלון.


מחפשים מעצבי פנים מומלצים ? היכנסו לרשימת המעצבים כאן - עיצוב פנים

פינת האוכל והכסאות שנבחרו הם בצבע לבן שלג ומעניקים תחושת יוקרה תמידית ושילוב התמונה בשילובי שחור ולבן מעניקה ניגודיות וומנימליסטיות אשר משתלבת עם כל הקונספט של הדירה.

יחידת ההורים הגדולה עוצבה גם היא בשחור ולבן ומעניקה את ההרגשה הרצויה בחדר השינה בתום יום עבודה ארוך – הרגשת שלווה ונינוחות. ארון הקיר הגדול, מסתיר בחובו גם את אזור חדר הארונות וגם את הכניסה לאזור המקלחת והשירותים של יחידת ההורים. דלתות הכניסה הנסתרות אפשרה לנו לשמור על הקו העיצובי הנקי ללא צורך בדלתות נוספות בתוך החדר. במבט הראשוני חושבים שמדובר בארון גדול אך לא כך הדבר.רוצים לשאול שאלות לגבי אדריכלות ועיצוב פנים ? היכנסו - פורום אדריכלות